Mata celownicza

Mata celownicza

Mata celownicza to nowe urządzenie zaprojektowane w oparciu o popularną bramkę do gry o wymiarach 3m x 2m (bramka co piłki ręcznej). Wprowadza nowe atrakcyjne formy korzystania z tego urządzenia.
Cechuje się prostą budową, prostymi zasadami gry oraz brakiem ograniczeń co do wieku, płci czy poziomu sprawności fizycznej poszczególnych graczy. Podstawowym przeznaczeniem urządzenia jest zabawa i rekreacja. Można go również wykorzystywać w procesie dydaktycznym i treningu, a także w rywalizacji sportowej.
Mata jest urządzeniem prostym w montażu. Zainstalowanie go i demontaż trwa maksymalnie kilka minut. Można go montować w następujący sposób:
W oparciu o urządzenia już istniejące np. bramka do piłki ręcznej.
Na składanych stelażach, które po częściowym demontażu urządzenia stanowią tradycyjną bramkę.
Pozwala na uczestnictwo w zabawie indywidualnie i drużynowo. Konkurencje i sposoby wykonywania prób oraz poziom wysiłku fizycznego można dobierać i modyfikować w zależności od potrzeb i możliwości graczy a decydują o tym sami uczestnicy zabawy np. rzut lub kopnięcie, prawa lub lewa ręka czy noga, odległość z jakiej wykonywane sa próby, czas.
Doskonale sprawdza się tam, gdzie trudno jest rozegrać klasyczny mecz ze względu na brak miejsca (np. osiedlowe skwerki, plaże, przydomowe ogródki), bądź zbyt małą ilość zawodników.
Mata to doskonały sposób na zabawę i rekreację dla całej rodziny.

cena: 299,00 zł

POKAŻ ALTERNATYWNE ZDJĘCIA PRODUKTU

299,00 złExclusive Sport Sp. z o.o.
ul. Śląska 39a, 80-379 Gdańsk
tel. (58) 306 57 68, (501) 724 774
e-mail: kontakt@sportowiec.com

czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00